איור ספרים

איור ספרים

  • Post author:
  • Post category:כללי

באוסף זה אספנו איורים קסומים של ספרי ילדים המציגים סגנונות וטכניקות ציור שונים. התמונות באיורי הספר הישן זמינות ברזולוציה גבוהה, ומחברי האתר מתכוונים להוסיף מאמרים נוספים ולהנגישם לקהל רחב יותר. כדי להגיע אליך, בצע את סוג העבודה שאתה צריך להחזיק בתיק העבודות שלך: איורים של ספרים וספרים עם איורים. מאגר מקוון זה של "איורי ספרים ישנים" מקטלג אלפי איורים ומוציא אותם מהקשרם המקורי.

ספר מאויר לחלוטין יכול להיות קטן או גדול כפי שאתה מצפה

תלוי בגודל ובמורכבות האיורים. ספר תמונות בן 32 עמודים כנראה יכיל את כריכת הספר, ובהנחה שרובם עמודים בני 2 עמודים, ככל הנראה יכיל 20 איורים צבעוניים, כך שקריקטורה קטנה שתעודד אתכם בכל עמוד תעלה לכם כמובן.

איורי ספרי ילדים הם בעלי סגנון שונה בהרבה מרוב ספרי הילדים

ולסופרים רבים של ספרי ילדים יש חיבה רבה לסגנון זה. לקוראים המוקדמים יש איורים מעט פחות או קטנים יותר, אך בעיקר יש להם גם איורים בממרחים. חברת Folio פרסמה את "Laid to die for Midnight Children" בתחילת המאה ה -20, מלווה באיורים חדשים של אמנים עכשוויים.

אז זכרו שלמרות שספרים מסוימים אינם זקוקים בהכרח לאיורים

הם יכולים להגיע לשלב הבא כאשר מאייר מנוסה יוצר את התמונות שמלוות את הסיפור. אם יש לך רעיון לסיפור להמחשה של ספרים, אתה יכול לעזור לאנדרס למצוא סגנון ולעבוד איתו או איתה על הדרך הטובה ביותר להמחיש את הסיפור שלך. תיק העבודות שלך צריך לכלול לפחות שלושה סוגים שונים של איורים לספרי ילדים כדי להדגים את היכולת שלך לספר סיפור חזותי באחד משלושת הפורמטים בהם תשתמש כדי להמחיש ספר ילדים. הוסף רשימה של כל הפורמטים השונים להמחשת ספרי סיפור ותיאור קצר של כל פורמט.

תוכלו לבחור סגנון מגלריית האיורים שלנו שהוא סגנון איור קלאסי

או שתוכלו ליצור איור חדש לחלוטין ונשמח לספק לכם מאייר. עיין בדוגמאות לאיור ספרים בעמוד זה כדי לראות מעל 25 סגנונות איור, כולל כמה אנשי מקצוע מ- Reedsy. אם אתם עוברים קורס ציור, כדאי לכם להמחיש איור לספר ילדים, כמו ספר צביעה או רומן גרפי. תוכלו להשתמש באיורי הספר בחלקם או כולם כחלק מהאיורים שלכם לספר זה, והם יאויירו גם במגוון פורמטים שונים.

אנו ממליצים במיוחד על אוניברסיטת פאלמות '

שאף מציעה קורס איור בצורת קורס איור באוניברסיטת קיימברידג' או אפילו בבית הספר לאמנות ועיצוב בלונדון, כמו גם אוניברסיטת קיימברידג 'והקולג' לאמנויות יפות בלונדון. שניהם מארחים כמה ממאיירי העולם הטובים ביותר, כמו גם שלל אמנים מוכשרים אחרים.

אם אתה אוהב את מה שאנחנו עושים ואם אתה רוצה להזמין מאייר של ספרי ילדים ויש לך תקציב לאיורים

הנה השלב הבא. הנה רשימה של כמה מהאיורים של אנדרס שהזמין. אנו יכולים לדון איתך בדרישותיו ולתת לך איור ספר חינם אם יש לנו מידע מפורט יותר. אם אתה מעוניין להזמין איור לספר או לספר אנימציה. טריילר, אתה יכול לעשות זאת כאן.

אנדרס

הוא אמן איור דיגיטלי מסורתי שיוצר איורים בעבודת יד באמצעות נייר, עט דיגיטלי ועכבר, תוך שימוש בשילוב של כלים מסורתיים ודיגיטליים כגון Photoshop, Illustrator ו- Adobe Photoshop. הוא מומחה לאמנות תקשורת, עיצוב גרפי, אנימציה ועיצוב אנימציה והוא אחד המאיירים הדיגיטליים המצליחים בעולם.

אם אתם מחפשים מאייר ספרים, בדקו האם אתם אוהבים וכשאתה זקוק למאייר לספרי הילדים שלך. אנו מחפשים ספרים ומאיירים שיש להם את הסגנון והמראה שאתה רוצה בספרך, ובמחיר שהוא בתקציב שלך.

אם אתה מעוניין באיור עיצוב כריכת ספרים

מאייר ספרים מקצועי יציע לכם יצירות אמנות מרשימות, ספציפיות לז'אנר, המבדילות אתכם מהקהל. אך יתכן שלא תהיה דוגמה מסורתית שמעוצבת על ידי אותו הדבר, וכדי באמת להעלות את ספרך לשלב הבא, המאיירים שלך יזדקקו לפרטים נוספים. יש לנו מגוון רחב של מאיירים עטורי פרסים כדי ליצור איורים יפים לספרים שלך. שום גרפיקה לא צריכה להיות מסובכת, מסובכת או להוסיף על הנושא המרכזי של הספר, כמו כותרת, כריכה או כריכה אחורית.

לדוגמא

אין להעסיק קריקטוריסט שיצייר ציור שמן לכריכת ספר, או לשכור מאיירי ספרי ילדים לציור רישומים טכניים. לילדים, לעתים קרובות זה מועיל כאשר מאיירים ספר אם המאייר רואה את פריסת הטקסט בדף לפני יצירת האיור. לאחר שתפתח את כישורי הציור שלך, מעקב אחר נייר יכול להיות מועיל ביותר, שכן בסופו של דבר תפתח סגנון ייחודי משלך של איור ספרים. כאשר מוענק מענק לאיורים, הכותב אחראי לקבל את טופסי האישור להמחשה ולהבטיח כי האיורים עומדים בתקנים להוצאת ספרים.