איורים

איורים

  • Post author:
  • Post category:כללי

קרן פריירה הצטרפה לאתר בכדי לתת לך את המדריך האולטימטיבי לאיורים בספרים, והיום היא מסבירה כיצד ומדוע כדאי להשתמש בהם בספרים שלך. אלה תמונות אינטרנט בחינם שנוספו לאינדקס על ידי מנועי חיפוש, כך שהן חופשיות לחלוטין וללא ייחוס. הם זמינים לפרויקטים מסחריים ולא מסחריים ומתעדכנים כל הזמן בתמונות חדשות.

אף אחד ממשאבי האיור החינמיים באתר זה אינו באיכות גבוהה

כך שאתה זקוק למשהו מקורי וטוב יותר. אני ממליץ על האיורים הטובים ביותר מאיורים של CreativeMarket למעצבים מקצועיים, אך אני משתמש בסמלים כדי לייצג את השירותים שלי ואני פשוט משתמש בתמונות כדי לעזור למשתמשים שלי להבין את התוכן. בנוסף לאיורים מוגמרים – מוגמרים, אנו מציעים גם איורים מותאמים אישית: אלה עוזרים למבקרים לראות למה אנו מתכוונים מבלי לעבור על מאמרים ארוכים. אם ידוע לך על אתרים המציעים איורים בחינם לשימוש מסחרי, אנא שתף אותם עם קוראיך. איורים בחינם שתוכלו להשתמש בהם באתר שלכם, או סתם להמחשה מותאמת אישית שעוזרת למבקרים שלכם "לראות" למה אתם מתכוונים לפני שעוברים למאמר ארוך יותר. לאחר שבחרת מאייר מקצועי לספרך, עליך לספק לו את המידע הנכון כדי להשיג את יצירת האמנות שאתה רוצה. אם אתה מתפעל מאיור מספר מסוים, תוכל ליצור איתנו קשר ולמצוא את שמות המאיירים וליצור עמם קשר לפיתוח פריסה טובה. רבים מהם יכולים גם לעזור לך למצוא את הגודל הטוב ביותר להמחשה בספר.

תוכלו להוריד גרפיקה וקטורית שעונה על הצרכים שלכם באתר שלנו

ותוכלו למצוא גם תמונות הדגמה שמראות כיצד לשלב אותן בעיצוב האיור שלכם. אתה יכול גם לחפש מילות מפתח במנוע החיפוש שלנו כדי למצוא דף עם איורים כפי שהם מוצגים בתמונות, מה שיכול לעשות עבודה נהדרת להביא אותך לדף עם האיורים. כל האיורים ניתנים לשימוש חופשי לפרויקטים מסחריים ללא ייחוס, עם ארבעה סגנונות איור, כולל פרטים מצוירים ביד, לינאריים עם מגע רטרו וליניאריים ללא מגע רטרו.

תנאי חוזה הספר קובעים את מספר האיורים (לרוב סוג איור אחד) שיש לפרסם בספר. על מפרסם הכרך לחלק את המספר הכולל (הנתונים המצוינים בחוזה) במספר הפרקים כדי לקבוע את כמות השטח לאיורים בכל פרק של ספר באורך מלא (למשל 1,000 עמודים).

צילום האיור מוצב בנקודה המתאימה בכתב היד והרישום המקורי או התצלום מוגש כאיור נפרד בתוך כתב היד. עליכם לזהות איכשהו את מספר האותיות שאיתן תרצו לעבוד, כמו גם את הגודל והצורה של כל אות ואת כל האיורים הלא ממוספרים.

המאיירים של ספר ילדים מכינים את הרישומים המקדימים שלהם

מאשרים אותם על ידי המו"ל ואז גמורים וסיומם של עבודתם. ברגע שיש לך מושג טוב לגבי הגודל והצורה של כל אות ומספר האותיות בכתב היד, אתה יכול להתחיל לצייר את האיור. באיור לעיל אנו רואים כיצד פחם עוזר ליצור סקיצה מחוספסת ומשוחררת של סוס. לפעמים מאייר משתמש בעיפרון כדי לעצב ומחזיק את רישום העפרון בצורה רופפת מאוד, אך בהמשך הוא מסיים את האיורים בחומר.

עכשיו אתה יודע למה כדאי שיהיו לך איורים בספר שלך ואיך להכניס אותם לספר ספרי עיון

בואו נבדוק כיצד ברגע שיהיו לכם האיורים לספר העיון שלכם תוכלו לעבוד עם המאייר בכדי להבטיח שתקבלו את התוצאות הרצויות. אם אתה שוכח את האיורים שלך, עליך לערוך אותם שוב ושוב עד לסיום.

בקש מעמיתייך לתאר כל אחד מהם בספרך ולהכין רשימה של החשובים ביותר עבור ספר העיון שלך ואת האיורים לספר.

לדוגמה

איור היתוך הוא איור, גרפיקה, טיפוגרפיה או צילום המשלב שני סוגים שונים של איורים: איורים רעיוניים ואיורים וקטוריים. ניתן לחלק סוג של איור לשתי קטגוריות על בסיס הטכניקה בה אתם משתמשים: מושגים ואיורים ואיורי סוג. להמחשת קונספט יוצר האמן סדרת תמונות מהן הלקוח יכול לבחור ולראות. כל חלק במיפוי צריך להיות שכבה נפרדת ולהיות גרפיקה וקטורית או שילוב של גרפיקה וקטורית וגרפיקה שאינה וקטורית.

כדי להפוך את הספר שלך לאטרקטיבי יותר עבור הקורא, איורים מקלים על הבנת מושג הספר על ידי הגברת האטרקטיביות והעניין. ניתן לשנות את גוון האיורים של ספר כך שלא יהיה דגש רב מדי או מעט מדי על הטקסט ולא מספיק על האיורים.